Sklep internetowy:
Dajar.pl » Strona główna

Strona główna

Dajar jest dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego (AGD) i mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa.

 

Podstawą naszej szerokiej oferty jest współpraca z największymi na świecie producentami.

Sami również specjalizujemy się w produkcji, głównie mebli ogrodowych i kempingowych, a także desek do prasowania i suszarek do bielizny.

 

Na rynku AGD podstawą działalności jest oferta akcesoriów do kuchni i jadalni. Dajar jest również wyłącznym importerem i dystrybutorem francuskiego szkła Luminarc w Polsce.

 

W Polsce Dajar posiada 8 centrów dystrybucji, magazyn centralny w Toruniu, 2 fabryki w Miastku i Koszalinie oraz 8 sklepów outletowych Dajar Home & Garden.

 

Na Węgrzech w skład firmy Dajar wchodzi centrum typu cash & carry, magazyn centralny w Budapeszcie oraz sklep outletowy.

 

To stawia Dajar w pozycji lidera w branży hurtowni AGD i mebli ogrodowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej.

 

W naszej ofercie znajdują się tysiące produktów. Do najsilniejszych marek w dystrybucji należą: Luminarc, Ambition, Domotti, Ever, Disney, Patio, Pyrex, Arcusine, Arcoroc, Curver, Vileda, Emalia Olkusz i wiele innych.

 

Sklep internetowy Dajra Polska

 

Sklep internetowy Dajar Niemcy

 

Sklep internetowy Dajar Czechy

 

Sklep internetowy Dajar Węgry

 

Sklep internetowy Dajar Słowacja

 

Sklep internetowy Dajar Wielka Brytania